• Zorlu PSM

    İstanbul

  • 19 Mayıs 2019

    Pazar, 20:30

BILETLER

HAVASI Pure Piano – Özel Türkiye Prömiyeri

75. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda dünyanın en önemli besteci ve piyanistlerinden HAVASI, Pure Piano turnesi kapsamında 19 Mayıs’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde. Biletler 95 TL’den başlayan fiyatlarla.

Daha önce duyduğunuz hiçbir şeye benzemiyor

Program, günümüzün en büyüleyici ve çok yönlü genç bestecilerinden biri olan, HAVASI tarafından yapılan %100 orijinal solo piyano çalışmalarından oluşuyor. Yenilikçi müziği daha önce duyduğunuz hiçbir şeye benzemiyor; yeni, tutkulu ve aynı zamanda eğlenceli.

Pure Piano

Bu, genellikle sadece Avrupa’nın en büyük stadyumlarında performans gösteren modern klasik besteciyle tanışmak için nadir ve eşsiz bir fırsat. Bu özel konserde, performansına çok yakından tanık olacaksınız.

Şaşırmaya hazır olun: karizmatik bir sanatçı için dinleyiciyi derinden etkilemek ve eğlendirmek için tek bir piyano yeterlidir.

HAVASI Hakkında

Dünyaca ünlü Franz Liszt Müzik Akademisi’nden mezun olan, klasik gelenek konusunda derin bilgiye sahip ve aynı zamanda klasik enstrümanları çalma konusunda uzman ama eğlenceli bir şekilde modern çağa uygun hale getirme arayışında olan biri. Orijinal bestelerini New York’ta bulunan Carnegie Hall inveya Sydney Opera House gibi dünyanın bazı en prestijli konser salonlarında sergilemiştir.

Havasi, dev stadyum konserlerinde kapalı gişe performanslar sergileyen rock yıldızına benzer karizmasıyla nadir çağdaş bestecilerden biridir. Budapeşte Arenasını tek bir hafta sonunda 4 kez doldurarak 46.000 kişiye çalmıştır. Son yıllarda, Berlin’de Mercedes-Benz Arena’da, Krakow’da Tauron Arena’da, Viyana’da Wiener Stadthalle spor kompleksinde de kapalı gişe performanslar sergilemiştir. HAVASI Symphonic, uluslararası konserde Billboard sıralamasında 2., iTunes’ta 1 numaralı albüm ve Deezer’da, 1 Numaralı Artist, 1 Numaralı Albüm, 1 Numaralı şarkı ile tam anlamıyla 1 numara olmuştur.

Arkadaş Canlısı Konser

HAVASI’nin karizmatik kişiliği, şovmenliği ve gösterinin çarpıcı derecede muhteşem görsel bileşeni, tüm aile için, çocukların gerçekten keyif alacakları modern bir ortamda piyanoyla tanışabileceği cazip bir eğlencedir.

Organizasyon Piu Entertainment ve Atlantis Yapım tarafından düzenlenmektedir.


19 Mayis 2019

Biletler:

Kat: Fiyat:
1. 325,00 TL
2. 225,00 TL
3. 175,00 TL
4. 145,00 TL
5. 95,00 TL

Nachmittagskonzert: 50 % Kinderermäßigung

Bis zum 18. Lebensjahr


BILETLER